Фонд Ескулаб, співзасновником якого є Сергій Дядюшко, нагородили нагрудним знаком «Волонтер України»

Після початку повномасштабного вторгнення кожен українець, підприємець та керівники компаній почали приймати активну участь у допомозі не тільки громадянам, які постраждали внаслідок військових дій, але й військовослужбовцям. 

Особливої уваги як рік тому, так і зараз потребують саме хлопці з ЗСУ, оскільки вони не мають можливості бути поруч з рідними, близькими людьми, які зможуть підтримати не тільки матеріально, але й психологічно. Саме тому, лабораторія Ескулаб, співвласником якої є Сергій Дядюшко, в перші дні війни запустила активну діяльність благодійного однойменного фонду. І їх діяльність не залишилася непоміченою. 

Сергій Дядюшко, співвласник Ескулаб

10 червня Всеукраїнське об’єднання «Країна» нагородила благодійний фонд Ескулаб відзнакою «Волонтер України». Це загальноукраїнська відзнака, яка має певний статус. Головна мета такої відзнаки стимулювати розвиток громадської свідомості та підвищити, виховати патріотизм в громадянах України. Головний девіз відзнаки «Волонтер України» – турбота, чесність та гідність. Не дивлячись на те, що благодійний фонд Ескулаб, співзасновником якого є Сергій Дядюшко, приймає активну участь в підтримці військових, громадян, які постраждали в результаті війни та економічного фронту держави, вручення такої нагороди для колективу фонду стало приємною несподіванкою. 

Сергій Дядюшко розповідає, що в благодійному фонді Ескулаб, щоденно виготовляють тисячі сухих продовольчих наборів для приготування «Файної Зупки» та «Файного Борщу». Такі сухі заготовки для приготування перших та других страв прийшлися по душі хлопцям на передовій, адже з одного такого пакунку можна приготувати понад 10 повноцінних порцій борщу чи каші, які мало чим відрізняються від домашньої кухні. Окрім того, на приготування таких страв знадобиться не більше 35-40 хвилин, що дуже зручно в польових умовах та браку часу. 

До фонду Ескулаб постійно звертаються волонтери з різних куточків країни, які потребують допомоги в зборі не тільки продуктів харчування для військових, але й медикаментів. Найчастіше до фонду Ескулаб зверталась волонтерсько-громадська організація «Ніхто крім Нас» (Первомайськ, Миколаївська область). Співпраця з даною організацією була не тільки плідною, але й насиченою позитивними емоціями. Окремо варто відзначити, що саме після цієї співпраці, благодійний фонд Ескулаб і отримав свою заслужену нагороду «Волонтер України». 

You may also like...